Rezervace ubytování
Příjezd: 
Odjezd: 

Aktuality
Seznam článků: Aktuality apartmány

Kontakty
Tel.: +420 481 323 855
Fax: +420 481 321 708
Mobil: +420 736 646 705
Email: info@apartman-cesky-raj.cz


Ubytování v Českém ráji - apartmány U Karla - chata Malá SkálaPlánujete dovolenou v Českém ráji s rodinou nebo partou přátel?

Nabízíme Vám  ubytování, které splní vaše požadavky na cenově dostupné ubytování. Český ráj je atraktivní lokalitou s bohatou historií a kulturou, s krásnou rozmanitou krajinou a množstvím přírodních krás.

Najdete zde rozsáhlá skalní města, přírodní zajímavosti, úchvatné hrady a zámky, velký počet muzeí  a unikátní je i síť rozhleden a vyhlídek.
Příznivci aktivního odpočinku mají k dispozici desítky kilometrů turistický tras, cyklotras a dráhu pro in-line bruslení dostupnou do 10 minut chůze v údolí Dolánky. Milovníci vodních sportů si mohou pobyt zpestřit vodáckým výletem na řece Jizeře.

Relaxovat můžete u bazénu s lehátky a slunečníky. Rádi přivítáme rodiny s dětmi, kterým můžeme nabídnout hřiště s pískovištěm a dětský bazén. Nedaleké okolí apartmánů a studií s rozsáhlým parkem navazujícím na údolí řeky Jizery vám umožní  rekreaci s dětmi v prostředí krásné přírody s vybavenými dětskými hřišti. Rezervujte si apartmán v Českém Ráji včas !